Haber Detayı
01 Aralık 2021 - Çarşamba 18:40
 
Amatör Kümede Haftanın Proğramı Açıklandı
Şanlıurfa Amatör Ligi’nde 6. haftada oynanacak müsabakaların günleri ve saatleri belli oldu.
SPOR Haberi
Amatör Kümede Haftanın Proğramı Açıklandı

Şanlıurfa Amatör Ligi’nde 6. haftada oynanacak müsabakaların günleri ve saatleri belli oldu.

 

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, bu hafta oynanacak olan maçların programını açıkladı.

Federasyonun açıklamasına göre 6. haftada oynanacak karşılaşmalar programı şöyle:

 

3 ARALIK CUMA

19.00 Gençlerbirliği - D.S.İ Spor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Futbol Dünyası 1

18.00 Uyanışspor - Hilvan Belediyespor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 2

20.00 Karaköprüspor – Şanlışehirspor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 2

 

 

4 ARALIK CUMARTESİ

14.00Karaköprüspor-Bozova Belediyespor/Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi/Yenice1

12.00 KaraköprüBelediyespor – Şanlıurfa Gençlikspor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 1

14.00 63 Zirve Spor – Şanlıurfaspor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 1

16.00 D.S.İ Spor - Pirsus Spor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 1

14.00 Ceylanpınar Belediyespor- Badıllı Gençlik/Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi/ Ceylanpınar İlçe

13.30 Siverek Gençlik-Karşıyakaspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Siverek Sentetik

14.00 Viranşehirspor – Tarımspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/V.Şehir yeni ilçe

14.00 Harranovaspor - Anka Spor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Harran İlçe

 

 

5 ARALIK PAZAR

14.00 Eyyüpspor – Viranşehir İdmanyurdu/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Yenice 1

13.30 Uyanışspor - Bozova Yaylak Gücü/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Yenice 2

12.00 Ceylanpınar Demir - 63 Emingücü/U-18 Ligi/Ceylanpınar İlçe

14.30 CeylanpınarTigem – Fatihspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Ceylanpınar İlçe

12.00 Viranehir Gücü - Yeni Halspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Viranşehir Yeni İlçe

14.30 Viranşehir Eğitim - Hilvan Belediyespor/Şanlıurfa Süper Amatör Ligi/Viranşehir Yeni İlçe

13.30 Bozovaspor – Keçespor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Bozova İlçe

13.30 Akçakale Belediyespor - 15 Temmuz Gücü/Şanlıurfa Süper Amatör Ligi/Harran İlçe

13.30 Birecikspor – Sancaktarspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Birecikspor

13.30 Suruç Gençlik - 11 Nisanspor/Şanlıurfa Süper Amatör Ligi/Suruç İlçe

13.00 Siverek Belediyespor - Urfa 63 Spor/U-18 Ligi/Siverek Sentetik

14.00 Siverek Belediyespor – Malatyaİdmanyurduspor/BAL Ligi/Siverek ilçe

14.00 Büyükşehir Belediyespor -  İmamağaspor/BAL Ligi/Futbol Dünyası 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Amatör, Kümede, Haftanın, Proğramı, Açıklandı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı