Haber Detayı
16 Ekim 2021 - Cumartesi 00:13
 
Aslan, Alpak’a Rozetini Taktı
ANAVATAN Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan , yeniyönetim kurulu üyesi Ahmet Alpak’a kendi rozetini takarak görevinde başarılar diledi. Başkan Aslan , “Ahmet Alpak aynı zamanda ANAVATAN Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığında 2. Başkan üyemiz olarak görev yapacak. Başarılar diliyorum” dedi.
GÜNDEM Haberi
Aslan, Alpak’a Rozetini Taktı

 

ANAVATAN  Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan , yeniyönetim kurulu üyesi Ahmet Alpak’a kendi rozetini takarak görevinde başarılar diledi.

 

Başkan Aslan , “Ahmet Alpak  aynı zamanda ANAVATAN  Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığında 2.  Başkan üyemiz olarak görev yapacak. Başarılar diliyorum” dedi.

 

KATILIMLAR SÜRECEK : MEHMET ALPAK’A TEŞEKKÜR  

 


ANAVATAN  Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığında bugün gerçekleşen olağan yönetim kurulu toplantısında , 63 Urfa Kamyoncular ve Tırcılar Kooperatif başkanı nın girişimleri donucu kentin önde gelen ailelerinden olan Alpak Alesine mensup Ahmet Alkan Anavatan Partisine katıldı.

 


Ahmet Alkan’a  ANAVATAN  Partisi’e katılım rozetini , ANAVATAN  Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan taktı.

Katlım proğramına ANAVATAN  Partisi Eyyübüye İlçe Başkanı Mehmet Emin Yavuz ve İl Kadın Kolları Başkanı Derya Tahtasız 63 Urfa Kamyoncular ve Tırcılar Kooperatif başkanı Mehmet Alpak ve partiler katıldı.

 

 

 Aslan , ANAVATAN Partisi vatandaşlara  her zaman değer veren, temiz ve doğru siyasetin içinde ülkesi ve milleti için hizmet etme yolu açan bir parti olduklarını belirterek şunları söyledi: “Anavatan Partisi Şanlurfa İlTeşkilatı olarak olarak bugüne kadar Urfa’nın  menfaatine olan her çalışmaya destek verdikŞahsi beklenti ve siyasi ikbal için yapılanlara elbette milletimizin çıkarı doğrultusunda düzeltme talebinde bulunduk. Ama engel çıkarmadık, zorluktan değil kolaylıktan yana olduk. Yeni yönetim kurulu üyesi olan kıymetli kardeşim Ahmet Alpak’a yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum. En genç üye olarak çalışmalarında başarı diliyorum” dedi.

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aslan,, Alpak’a, Rozetini, Taktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı