Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 16:20
 
Başkan Kırıkçı, Bizler Değerler Üzerinden Siyaset Yapan Bir Partiyiz
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe ziyaretleri kapsamında bu defa Birecik İlçesini ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Başkan Kırıkçı, Bizler Değerler Üzerinden Siyaset Yapan Bir Partiyiz

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe ziyaretleri kapsamında bu defa Birecik İlçesini ziyaret etti.

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin Birecik ziyaretindeki ilk durağı Birecik İlçe Başkanlığı oldu. İlçe teşkilatıyla bir araya gelen Başkan Kırıkçı ve Vekil Açanal teşkilat üyeleri ile birlikte teşkilat içi istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Toplantı sonrası Başkan Kırıkçı ve Vekil Açanal Birecik esnafı ve vatandaşlarla buluşup gelen talepleri dinleyerek gerekli birimlere aktardı.

ORTAOKUL AÇILIŞINA KATILDI

Esnaf ziyareti sonrası Ruzkiye Çulcuoğlu Ortaokulu, Türkan Erçetin Ana Sınıfı, Zeliha Mehmet Faiz Sözmen Ortaokullarının açılışlarını Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ile birlikte gerçekleştirdi. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal ve Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Birecik’teki yoğun programlarına Gül Mirkelam Ana Okulunu, Birecik Kaymakamlığını, Şanlıurfa Birecik Gençlik ve Spor Müdürlüğünü, Birecik STEM akademi ve Kariyer merkezini de dahil ederek programlarını sonlandırdı.

“HAYIRSEVER İŞADAMLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Birecik’te teşkilatla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını aktaran Kırıkçı, “Bugün Birecik ilçemizde teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğu yaşarken diğer taraftan çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri için çok kıymetli Valimiz Sayın Abdullah Erin ve Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Zemzem Gülender Açanal hanımefendiyle birlikte iki okulumuzun açılış törenini gerçekleştirdik. Bu anlamda Birecik ilçemize iki okul kazandıran yardımsever iş adamlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum “dedi.

“PROJELERİN VE YATIRIMLARIN TAKİPÇİSYİZ”

Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve bürokratlarla birlikte projelerin takipçisi olarak şehrimize gelen yatırımların hızlandırılması noktasında üzerimize düşeni yapmaya çalıştıklarını ifade eden Kırıkçı, “Öte yandan AK Parti ailesi olarak bizler değerler üzerinden siyaset yapan bir partiyiz, etik değerler üzerinden, ahlaki değerler üzerinden siyaset yapan bir partiyiz. Bizler aynı zamanda inşa ettiğimiz şehrin insanını da ihya etmek, imar etmek zorundayız. Bu sebeple şehrimize ve vatandaşlarımıza karşı üzerimizde büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Teşkilatımızın her bir ferdinin bu bilinçle hareket ettiğini biliyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Kırıkçı,, Bizler, Değerler, Üzerinden, Siyaset, Yapan, Bir, Partiyiz,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı