Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 09:06
 
Baylan & Aşit Ailesinin Mutlu Günü
Şanlıurfa’nın köklü ailelerinden olan Baylan ailesinden ,Mustafa Hakkı Baylan’nın oğlu Ahmet Baylan ve Mehmet Aşit'in kızı Merve Aşit , yüzlerce davetlinin katıldığı görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
GÜNDEM Haberi
Baylan & Aşit Ailesinin Mutlu Günü

Şanlıurfa’nın köklü ailelerinden olan Baylan ailesinden ,Mustafa Hakkı Baylan’nın oğlu Ahmet Baylan ve Mehmet Aşit'in kızı Merve Aşit , yüzlerce davetlinin katıldığı görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

 

Şanlıurfa'da Düzenlenen Düğün Töreniyle Ahmet ile Merve dünya evine girdi.

 

Yenişehir Çamlık düğün salonunda ki düğüne iş ve siyaset dünyasından birçok isim katılırken, mahşeri kalabalık Baylan ve Aşit ailelerini en mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

 

Ahmet Baylan , Merve Aşit  ile Yenişehir Çamlık Düğün Salonunda evlendi. Tören garsonların gelin ve damadı konfeti eşliğinde karşılamaları ile başladı. Dakikalarca konukların zılgıtlar eşliğinde alkışladığı genç çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Siyaset ve iş dünyasından Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan , Eyyübiye Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Bakay,Anavatan Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Emin Yavuz, 63 Urfa Kamyoncular ve Tırcılar Kooperatif Başkanı Mehmet Alpak ,
Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Derya Tahtasız ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 63 Urfa Kamyoncular ve Tırcılar Kooperatif Başkanı Mehmet Alpak, gelin ve damadın bu mutlu gününe kirvelik etti.

Birbirlerine çok yakıştığı görülen çiçeği burnunda genç çiftin nikahını Karaköprü Belediye Nikah Memuru kıyarken, mutluluğa evet diyen çiftin şahitliğini Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan , Eyyübiye Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Bakay,Mehmet Baylan ,Kadir Yunmaztaş ,Ahmet Yunmaztaş yaptı.

 

Nikah töreninin ardından Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan , genç çifte ömür boyu mutluluk temennisinde bulunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3 çocuk şartını hatırlatıp ,  çifte aile cüzdanını verdi. Daha sonra davetlilerin alkışları eşliğinde gelin ve damat ilk dansı yaptı. Şanlıurfa geleneklerinin yaşatıldığı düğün töreninde davetliler doyasıya eğlendi.


Ahmet Baylan ve Merve Baylan’ın düğün töreninde çeşitli yöresel oyunlarda oynandı.

 

Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ile Anavatan Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Emin Yavuz, 63 Urfa Kamyoncular ve Tırcılar Kooperatif Başkanı ( Kirve ) Mehmet Alpak'ın  oyun halayı davetlilerden tam not aldı.

 

Urfagaste mikrofonlarına açıklama yapan Ahmet Baylan : “ Bugün bizim en mutlu günümüz, bizi yalnız bırakmayan dostlarıma ve aileme çok teşekkür ediyorum. Allah’ım tüm sevenleri kavuştursun “ dedi. 

Genç çiftin dans etmesinin ardından takı töreni ve pasta kesimi ile nikah sona erdi.

Merve Aşit ile Ahmet Baylan Yenişehir Çamlık Düğün Salonunda düzenlenen düğünle evliler kervanına katıldı.

Urfagaste ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Baylan, &, Aşit, Ailesinin, Mutlu, Günü,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı