Haber Detayı
12 Ekim 2021 - Salı 10:31
 
DEVA Partisi Seçim Otobüsü Şanlıurfa'da
DEVA Partisi il ve ilçe kongreleri için için özel hazırlattığı seçim otobüsü 16 Ekim Cumartesi Günü Eyyübiye’deki Davet-i Ferah Salonu saat 11.00’de gerçekleştirilecek olan Deva Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi için , Şanlıurfa'ya geldi.
SİYASET Haberi
DEVA Partisi  Seçim Otobüsü Şanlıurfa'da

 

DEVA Partisi il ve ilçe kongreleri için için özel hazırlattığı seçim otobüsü  16 Ekim Cumartesi  Günü  Eyyübiye’deki  Davet-i Ferah Salonu  saat 11.00’de gerçekleştirilecek olan  Deva Partisi Eyyübiye  İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi  için , Şanlıurfa'ya geldi.


DEVA  Partisi’nin teşkilatlanma  çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Ankara’dan yola çıkan DEVA Partisi  seçim otobüsü Şanlıurfa’ya geldi.
DEVA Partisi Şanlıurfa İl Yönetimi tarafından  Eyyübiye İlçe Kongre çalışmaları seçim otobüsü ile sürüyor. 


16 Ekim Cumartesi  Günü  Eyyübiye’deki  Davet-i Ferah Salonu  saat 11.00’de gerçekleştirilecek olan “Deva Partisi Eyyübiye  İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi”nin duyurusu da yapılan DEVA Partisi otobüsünün şehir merkezinde de tur atması bekleniyor .


DEVA Partisi Genel Merkezince Şanlıurfa’ya gönderilen seçim otobüsü , Eyyübiye İlçesinde mahalle ve caddelerde dolaşarak, hoparlör vasıtasıyla vatandaşları Eyyübiye İlçe kongresine davet ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEVA, Partisi, , Seçim, Otobüsü, Şanlıurfa'da,
Yorumlar
Haber Yazılımı