Haber Detayı
02 Aralık 2021 - Perşembe 11:10
 
Günlük Burç Yorumları : 02 Aralık 2021
GÜNDEM Haberi
Günlük Burç Yorumları : 02 Aralık 2021

 
 
Akrep (02.12.2021)
Duygu ve düşünceleriniz sizi yönetiyor olabilir. Altınızda çalışan kişilere baskı uygulamak için bazı planlarınız olabilir ve bunu hayata geçirmek için zaman kolluyor olabilirsiniz. Böyle küçük hesaplar peşinde olmayı bırakın. Oluşturduğunuz sistemin ve sizin yıpranmaması için olumsuz düşüncelerinizden kurtulun.
   
Aslan (02.12.2021)
Geçmişte söylediğiniz sözler bugün yeniden karşınıza çıkabilir. Bu konuyla ilgili karşı tarafa açıklama yapmanız gerekecektir. Yanlış anlaşılmalara sebep olan bu günü kendinizi anlatarak geçirebilirsiniz.
   
Balık (02.12.2021)
İkili ilişkilerinizde dengede kalmakta zorlanıyorsunuz. Duygu ve mantık arasında uç noktalarda kararsızlık içerisindesiniz. Bu kararsızlık sizi bir noktada bir karara sürükleyebilir ve aldığınız kararı çokta gönüllü almayabilirsiniz. Mantıklı düşünerek hareket etmek böyle bir süreçte kurtarıcınız olabilir.
   
Başak (02.12.2021)
İkili ilişkilerinizde duygusal eksikliğinizi fark ediyorsunuz. Hatalarınızın üzerinize gideceksiniz. Böylece sorunu çözmek için çaba sarf edecek ve hatalarınızı minimum seviyeye indirmek için uğraşacaksınız. Böylece hem karşı tarafın hem kendinizin konfor alanını genişletmiş olacaksınız.
   
Boğa (02.12.2021)
Ani konular gelişebilir. Beklenmedik olayları yaşamanız sizleri duygusal olarak baskılayacaktır. Bu baskı ani öfke patlamaları yaşamanıza neden olabilir. Böyle durumlarda kendinizi kontrol edebilmeli sonrasında pişman olacağın cümleler kurmamalısınız.
   
İkizler (02.12.2021)
Kariyer alanınızda harekete geçtiğiniz konularda yanlış adımlar attığınızın farkına varıyorsunuz. Bu adımlardan geriye dönerek kendinize yeni bir rota çizebilir yaptığınız hataları tekrarlamamak için üzerinde titizlikle çalışabilirsiniz.
   
Koç (02.12.2021)
Sosyal çevrenize istekleriniz konusunda baskı uygulayabilirsiniz. Artık ısrarlarınıza daha fazla dayanamayıp isteklerinizi kabul ettireceğiniz bu dönemi ilerde arkadaşlarınızla gülerek anabilirsiniz. Baskıcı yapınızı despotlukla karıştırmadan ilerlemeye önem verin.
   
Kova (02.12.2021)
Partnerinizin sizinle ilgilenmesini isteyebilirsiniz. Ondan duygusal olarak beslenmeye, sevginin ve şefkatin tatlı kollarında kendinizi yenilemeye ihtiyacınız var. Partnerinizle başbaşa vakit geçirmek, birbirinize zaman ayırmak size ve ilişkinize çok iyi gelecektir.
   
Oğlak (02.12.2021)
Sosyal çevreniz sizden anlayış beklerken kendilerinin anlayış göstermemesi sabrınızı zorlayacaktır. Sabrınızın taştığı noktada sinirlerinizi kontrol edemeyebilir ve yaşananlar ses seviyenizin yükselmesine sebep olabilir.
   
Terazi (02.12.2021)
Çalışma ortamınızda sizlerin bilgisi dışında gelişen konuları öğreniyorsunuz. Proje içerisinde olduğunuz halde diskalifiye edilmeye çalışılıyor olabilirsiniz. Bu durumların önüne geçmek için çalışmalarınızı daha da arttırmalı ve yaptığınız her şeyi görünür yapmaya çalışmalısınız. Böyle bir noktaya geldiğiniz anda görmezden gelinemeyeceksiniz.
   
Yay (02.12.2021)
Kararsızlığınızın faturasını çevrenizden çıkarıyorsunuz. Onların nazınızı çekmek zorunda olduklarını düşünüyorsunuz. Oysaki bu konuda karşı tarafın sizin için oluşturduğu değer duygusundan yiyorsunuz. Kimse sizin nazınızı çekmek zorunda değil. Lütfen sizin değerli olduğunuzu kendiniz kendinize hissettirin, başkasından böyle bir şey talep etmeyin.
   
Yengeç (02.12.2021)
Zaman problemi yaşıyorsunuz. Zamansızlık içinde hareket etmeniz enerjinizi düşürüyor. Herkesi ve her şeyi yetişmek yerine sizin için öncelikli olan kişileri ve konulara yetişirseniz zamanınızı daha idareli şekilde kullanabilirsiniz. Her ne olursa olsun önceliğiniz her zaman kendiniz olmalıdır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günlük, Burç, Yorumları, :, 02, Aralık, 2021,
Yorumlar
Haber Yazılımı