Haber Detayı
05 Aralık 2021 - Pazar 12:19
 
Günlük Burç Yorumları : 05 Aralık 2021
GÜNDEM Haberi
Günlük Burç Yorumları : 05 Aralık 2021

 
 
Akrep (05.12.2021)
İş hayatınızda bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Fazla hızlı olmanız üstleriniz tarafından iyi karşılanmıyor olabilir. En son yapılan toplantıda biraz yavaşlamanız adına sizlere pasif görev verilmiş olabilir. Şimdi onların kararına saygı duyun ve süreci sakinlikle yürütün.
   
Aslan (05.12.2021)
Ailenize karşı sorumluluk duygunuz nedeniyle kişisel çıkarlarınızdan ödün vereceksiniz. Duygusal hareket ediyorsunuz. Aldığınız karardan ileride pişman olabilir ve kendinizi ikinci plana attığınız İçin kendinize çok kızabilirsiniz. Kim olursa olsun her zaman önceliğiniz kendiniz olmaya önem vermelisiniz.
   
Balık (05.12.2021)
Yaşadıklarınızdan dolayı ağzınız yanabilir ve yeni tanıştığınız yabancı kişilere karşı mesafeli olabilirsiniz. Güvenmek sizin için artık zor bir durum halini alabilir. Bu noktaya gelmemek için gerçekten çok uğraşsanız dahi almanız gereken derslerden dolayı bunları yaşıyor olabilirsiniz. Farkındalıklı olun.
   
Başak (05.12.2021)
İletişiminiz de gün içinde sadece duygularınızı ifade edecek bir arkadaş arayışınız olacaktır. Sohbet etmeye ihtiyaç duyacaksınız. Bu doğrultuda hareket etmeniz dünyanızı renklendirebilir yeni ortamlarda yeni insanlarla tanışmanıza sebep olabilir.
   
Boğa (05.12.2021)
Partnerine karşı duygusal baskıyı artıyorsun. Düşünmeden sadece iç güdülerinle hareket etmen sabırları zorlayacaktır. Bu konuda çevredekilerden tepki görebilir ve kendini anlatmaya çalışırken oldukça zorlanabilirsin.
   
İkizler (05.12.2021)
Çalışma alanınızda hassas olabilirsiniz. Gereksiz alınganlıklar çalışma performansınızı etkileyecektir. Bugün insanlarla mümkün mertebe az temas kurmanız daha az alınmanıza sebep olur. Bu aralar yalnız kalmak şifanız olabilir. Kendinizle temas halinde olmak size iyi gelecektir.
   
Koç (05.12.2021)
Duygusal davranış sergileyerek düşünmeden hızlıca hareket edebilirsiniz. Hata yapmamak adına sağlıklı ilerlemelisiniz. Yoksa olaylar farklı boyutlarda sizi bulabilir. Üzerinde titizlikle düşünmeden adım atmayın. Bastığınız yer sağlam olsun.
   
Kova (05.12.2021)
Mantıkla hareket etmek istemeyebilirsiniz. Duygusalsınız ve duygularınızın karşılık bulmasını istiyorsunuz. Bu beklentiyle çıktığınız yolculuk hayal kırıklığı ile sonlanabilir ve bunu atlatmanız biraz zaman alabilir. Duygularınız konusunda dengede olmaya çalışın.
   
Oğlak (05.12.2021)
Toplantıya damga vuracaksınız. Tartışma çıkarmak için yer aramanız hata üzerine hata yapmanıza yol açabilir. İş hayatınızdaki yerinizi sarsabilirsiniz. Kariyer hayatınıza mal olacak öfkeli hareketlerinize ve konuşmalarınıza bugün dikkat edin.
   
Terazi (05.12.2021)
Güvenliğinizi korumak için duygusal tepkilerinizin dozunu artırıyorsunuz. İç güdülerinizin sesini dinlemek sizleri yanıltabilir. Böyle anlarda iç gürültünüzü bastırmalı çevreyi doğru yönlendirmeye gayret etmelisiniz. Şimdi sakince bir nefes alıp duygularınızı kontrol edin.
   
Yay (05.12.2021)
Sizi sınırlandıran her şeye tepki göstereceksiniz. Bu tepki biraz gürültülü olabilir ve sizden beklenmeyen hareketler silselisinin yaşanmasına sebebiyet verebilir. Şimdi tutunduğunuz o sabit bahaneler diyarından kopma vakti. Silkelenin yeni bir sizle yeniliğe doğru koşun.
   
Yengeç (05.12.2021)
Yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsunuz. Yalnızlık hissi duygularınızı harekete geçiriyor. Şimdi içinizdeki solgun kediyi harekete geçirme vakti! Mutlu olduğunuz ortamlarda yaşayacağınız yeni tanışmalar sizi mutlu ederken yeni hayaller kurmanıza da vesile olacaktır.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günlük, Burç, Yorumları, :, 05, Aralık, 2021,
Yorumlar
Haber Yazılımı