Haber Detayı
30 Kasım 2021 - Salı 16:05
 
Günlük Burç Yorumları : 30 Kasım 2021
GÜNDEM Haberi
Günlük Burç Yorumları : 30 Kasım 2021

 
 
Akrep (30.11.2021)
Özlem duygunuz da artış söz konusu. Mesafe nedeniyle görüşemediğiniz yakınlarınızla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Bu yüzden bugünlerde telefon trafiğiniz çok olabilir ve güzel planlar yaparak motivasyonunuzu artırabilirsiniz.
   
Aslan (30.11.2021)
Güvendiğiniz dağlara karlar yağıyor. Sorumluluğu paylaştığınız kişilerin sizlere yanlış tutumda bulunması aranızdaki bağları koparacaktır. Bu bağ kopukluğu sizin çevrenize karşı sınırlar çizmenize ve kendiniz için yeni yollar aramanıza neden olabilir.
   
Balık (30.11.2021)
Kendinizi doğru şekilde ifade edemediğinizi düşünüyorsunuz. Bu düşünce sizi yıpratsa da bunu yapmaktan vazgeçemiyorsunuz. Şimdi olaylara yakın mercekten bakarak çözüme kavuşturma zamanı. Harekete geçin.
   
Başak (30.11.2021)
Bugün en fazla kendinize tahammülünüz kalmıyor. Bu yüzden iç gerginliğiniz dışarıya yansıyabilir ve kurduğunuz cümlelerde kırıcı olabilirsiniz. Üslubunuzu ve cümlelerinizi yönetebildiğiniz sürece kırdığınız kişi sayısı daha az olacaktır.
   
Boğa (30.11.2021)
İletişiminiz de yapıcı olmaya çalışacaksınız. Olaylar buraya kadar geldiyse bunda sizinde payınız var. Şimdi alttan alma sırası sizde. Olayları tüm içtenliğinizle açıkça konuşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.
   
İkizler (30.11.2021)
Aşk hayatın resmiyet kazanıyor. Geleceğe yönelik düşüncelerini ailen ile paylaşıyorsun. Bu konuda ailenizden gerekli desteği görebilir ve heyecanınızı partnerinizle paylaşabilirsiniz. Bu heyecanın getirdiği stres ile gergin olabilir ve konuşmalarınızda kırıcı cümleler kullanabilirsiniz.
   
Koç (30.11.2021)
Çalışma ortamınızda bugün titiz olacaksınız. Küçük ayrıntılara dikkat ederek odak noktanızı değiştiriyorsunuz. Bu durum sizi başarılı bir iş çıkarmanıza neden olabilir. Titiz çalışmanızın karşılığını kısa sürede alabilir ve işlerinizi bu şekilde yürütmek için büyük özen gösterebilirsiniz.
   
Kova (30.11.2021)
Maddi yatırımlarınızı değerlendirmek için kararsızlık yaşayabilirsiniz. Akl-ı selim düşünceler içinde olup, uzman kişilere danışırsınız sağlıklı yatırım kararları içinde olabilirsiniz. Sonuca mantık çerçevesi içinde ilerlemeye özen gösterin.
   
Oğlak (30.11.2021)
Partnerinize sitem eden bir yapıda olabilirsiniz. Partnerinize sizinle yeterince ilgilenmediğini dile getirerek ihtiyacınız olanı karşı tarafa ifade edeceksiniz. Bu konuda karşı tarafta bir farkındalık yaratarak daha dikkatli davranmasına neden olabilirsiniz.
   
Terazi (30.11.2021)
Eşit ve yapıcı davranışlarınızın başkaları tarafından kullanıldığını fark ediyorsunuz. Hayır diyemediğiniz kişiler kendi çıkarları için size iyi davranıyorlar. Ama ilk fırsatta da harcadıkları ilk insan siz olursunuz o yüzden çevrenizi iyi seçin.
   
Yay (30.11.2021)
Adım atmaktan korktuğunuz konularda soğukkanlılığınızı koruyamıyorsunuz. Duygusal davranışlarınıza ikili ilişkileriniz yardımı ile çözüm bulabilirsiniz. Bu konuda çevreniz vasıtasıyla atacağınız adım sizi rahatlatabilir ve kafa karışıklığını sonlandırarak yönünüzü belirlemenize neden olabilir.
   
Yengeç (30.11.2021)
Geçmiş anılarınız canlanıyor. Zihninize düşen duygusal hatıralar günü hassas tamamlamanıza neden olacaktır. Bu yüzden bugün duygusallığın dozunu arttırabilir ve anıları yad ederken gözyaşlarınıza engel olamayabilirsiniz.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Günlük, Burç, Yorumları, :, 30, Kasım, 2021,
Yorumlar
Haber Yazılımı