Haber Detayı
03 Haziran 2021 - Perşembe 11:37
 
İl Başkanı Kırıkçı , Ceylanpınar İlçe Teşkilatı İle Bir Araya Geldi
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve yönetim kurulu üyeleri, Ceylanpınar’da vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.
SİYASET Haberi
İl Başkanı Kırıkçı , Ceylanpınar İlçe Teşkilatı İle Bir Araya Geldi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve yönetim kurulu üyeleri, Ceylanpınar’da vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

 

Ceylanpınar’da ilk ziyaretini AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanlığına yapan Başkan Kırıkçı, burada teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilçeye giden Kırıkçı, Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek ile birlikte teşkilat mensupları ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. İlçede gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi aldı.

 

 

Kırıkçı ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat ziyaretinin ardından Ceylanpınar Belediyesi ziyaret ederek Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ve Belediye Meclis üyeleri ile bir dizi toplantı gerçekleştirerek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 

KIRIKÇI: SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ

 

Ceylanpınar’da coşkulu bir şekilde karşılanan Başkan Kırıkçı İlçe ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada, “Çok Kıymetli Ceylanpınarlı hemşerilerim bizler AK Partinin yüklediği sorumluluğun hep birlikte farkındayız. Bizlerin burada bulunmasının temel sebebi AK Parti’ye olan güvenin ve ülfetin tam olmasıdır. Bu açıdan Ceylanpınar’ın AK Parti’ye olan bu Gönül muhabbetini burada görüyor ve kendilerini yürekten tebrik ediyorum. İlçemizde, bölgemizde su ihtiyacı olan, yol ihtiyacı olan, grup yol ihtiyacı olan köylerimiz var bunların hepsinin farkındayız. Şunu ifade etmek isterim dünyanın çok zorlu bir süreçten geçtiğini görmekteyiz. Türkiye’nin bu süreçteki en büyük avantajı iktidarının AK Parti olması başında da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin olmasıdır. Pandemi sürecinde Avrupa’nın yaşadığı zorlukları, En gelişmiş Avrupa ülkelerinin ne kadar sarsıldıklarını, ekonomilerinin ne denli çöktüğünü gördük, şahit olduk. Bir Covid tedavisinin 20 bin dolar olduğu dünyanın en gelişmiş ülkesi Amerika’nın çaresizliğini hep birlikte gördük. Şükürler olsun ülkemizde salgınla ilgili yapılan bütün masraflar devletimiz tarafından hiçbir ücret alınmadan sağlandı. Yine şükürler olsun ki Türkiye sağlık alanında ciddi bir sorun yaşamadan bu süreci kontrollü bir şekilde atlatmaya devam ediyor. İlçemizde Belediyemiz, teşkilatlarımız çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde oldukça ilçemizde de şehrimizde de daha güzel işler ortaya çıkmaya devam edecektir.  Ben bu vesileyle Şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerim adına Misafirperverliğinizden dolayı ben hepinize teşekkürlerimi sunuyor. Yapacağınız çalışmalarda hepinize muvaffakiyetler diliyorum” cümlelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Başkanı, Kırıkçı, ,, Ceylanpınar, İlçe, Teşkilatı, İle, Bir, Araya, Geldi, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı