Haber Detayı
24 Kasım 2021 - Çarşamba 22:12
 
Karaköprü Muhtarları Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Ederek 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı
Karaköprülü Muhtarlar , Sanliurfa Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlenen tören ve etkinliklere katılarak öğretmenler gününü kutladı.
GÜNDEM Haberi
Karaköprü  Muhtarları Sosyal Bilimler Lisesini  Ziyaret Ederek 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı

Karaköprülü Muhtarlar , Sanliurfa Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlenen tören ve etkinliklere katılarak öğretmenler gününü kutladı.

 

Karaköprü Muhtarlar Birligi Başkanı ve Çankaya Mahalle Muhtari Ismail Çiftçi, Karsiyaka Mahalle Muhtari Abdullah Firat Gök, Akpiyar Mahhale Muhtari Mustafa Bilgin, Akbayir Mahalle Muhtari Halil Tut ve Atakent Mahalle Muhtari Hasan Gümük Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Sanliurfa Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek düzenlenen tören ve etkinliklere katılarak öğretmenler gününü kutladı.

 

Karaköprü Muhtarları , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yaptıkları açıklamada : 


Öğretmenlerin gençliğin, geleceğin ve Türkiye’nin umutları ile ideallerinin tam ortasında yer aldığını ifade eden Karaköprü Muhtarlar Birligi Başkanı ve Çankaya Mahalle Muhtari Ismail Çiftçi, Karsiyaka Mahalle Muhtari Abdullah Firat Gök, Akpiyar Mahhale Muhtari Mustafa Bilgin, Akbayir Mahalle Muhtari Halil Tut ve Atakent Mahalle Muhtari Hasan Gümük şu ifadelere yer verdiler:

 

“Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, Sanliurfa Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ettik.
Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızı geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz; ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ sözüne hayat veren kadim medeniyetimizin önemli bir temsilcisidirler.


Milletimizin geleceğini imar ve inşa ile görevli olan başta şehit öğretmenlerimizi ve aramızdan ayrılanları rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.


Bütün öğretmenlerimize, Sağlık, Mutluluk ve Başarı Dileklerimizle Bütün Eğitim Camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyoruz” ifadeleri yer aldı.


24 Kasım öğretmenler günü sebebiyle Sanliurfa Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret eden muhtarlara Okul Müdürü Ali Tutluoğlu teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karaköprü, , Muhtarları, Sosyal, Bilimler, Lisesini, , Ziyaret, Ederek, 24, Kasım, Öğretmenler, Gününü, Kutladı, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı