Haber Detayı
25 Kasım 2021 - Perşembe 00:06
 
Şanlıurfa'da Akaryakıt İstasyonları Satışı Durdurdu !
Benzin, motorin ve LPG'ye dakikalar sonra gelecek zam öncesi Şanlıurfa’da onlarca araç sahibi akaryakıt istasyonlarına akın etti.
YAŞAM Haberi
Şanlıurfa'da  Akaryakıt  İstasyonları  Satışı  Durdurdu !

Benzin, motorin ve LPG'ye dakikalar sonra gelecek zam öncesi Şanlıurfa’da onlarca araç sahibi akaryakıt istasyonlarına akın etti. 

 

 Benzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 1 lira 2 kuruş, motorinin litre fiyatına 1 lira 6 kuruş ve LPG'nin litre fiyatına 65 kuruş zam gelecek haberinin ardından kentte onlarca araç sürücüsü akaryakıt istasyonlarına akın etti. Birçok petrol istasyonu girişinde metrelerce kuyruk oluştu.

 

İstasyon görevlileri yoğunluk nedeniyle zor anlar da yaşadı. Maşuk’ta bulunan bir akaryakıt istasyonu da bir süre vatandaşlara hizmet veremedi. Akşam saatlerinde uzun kuyrukların oluştuğu istasyonda sürekli dolum yapıldığı için pompa arızası yaşandı. İstasyon görevlileri arıza hakkında kuyrukta bekleyen araç sahiplerini tek tek bilgilendirdi.  Pompa arızası yaklaşık 1 saat sürdü. Teknik görevlilerin arızayı gidermesi sonra istasyonda gelenlere yeniden satış yapılmaya başlandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfa'da, , Akaryakıt, , İstasyonları, , Satışı, , Durdurdu, !,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı