Haber Detayı
29 Kasım 2021 - Pazartesi 15:59
 
Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneğine Anavatan Partisinden Ziyaret
Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini, Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Şanlıurfa Şehit Aileleri  Derneğine Anavatan Partisinden Ziyaret

 

Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini,  Anavatan Partisi Şanlıurfa  İl Başkanı Halil Aslan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
 

Dernek Başkanı Mehmet Yavuz tarafından ağırlanan Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Yönetimi, ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde  bulundu.  Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ziyaret anı defterine, ziyaret ile ilgili duygularını yazdı. Karşılık görüş alış verişinin ardından ziyaret son buldu.
Anavatan Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Halil Aslan sosyal medya hesabından yaptığı  açıklamada “ Bugün ki Ziyaretiniz Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Sn.Mehmet Yavuz’u İl Yönetimiz ve Başkan Yardımcılarımız Sn.Ahmet Alpak ve Sn.Mehmet Alpak Başkanlarımızla Beraber Makamında Ziyaret Ettik Bizleri Ağırlayan Başkanımıza  Şahsım Ve Yönetim Adına Teşekkür  Ederim.Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber, Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber.VATAN İçin Canını Hiçe Sayan Tüm Şehitlerimizin Ruhu Şad Mekanları Cennet Olsun .
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez.” denildi

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfa, Şehit, Aileleri, , Derneğine, Anavatan, Partisinden, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı