Haber Detayı
22 Ekim 2021 - Cuma 12:13
 
Şanlıurfalılara Sorduk : Doların Yükselişi Sizi Etkiliyor Mu ?
Urfagaste ekibi Şanlıurfa’da gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.Urfagaste muhabirleri Şanlıurfalılara Doların yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz ? ,Doların yükselişi sizin ev ekonominizi etkiliyor mu ? Şuan ki yönetim bugün kü durumu düzeltebilir mi ? diye sordu.
GÜNDEM Haberi
Şanlıurfalılara Sorduk : Doların Yükselişi Sizi Etkiliyor Mu ?


Urfagaste ekibi Şanlıurfa’da gündemin nabzını tutmaya devam ediyor.Urfagaste muhabirleri Şanlıurfalılara Doların yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz ? ,Doların yükselişi sizin ev ekonominizi etkiliyor mu ? Şuan ki yönetim bugün kü durumu düzeltebilir mi ?  diye sordu.

 

Urfagaste olarak Şanlıurfalı vatandaşların görüş ve düşüncelerini almak adına Topçu Meydanına çıktık. Urfalı vatandaşlara Doların yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz ? ,Doların yükselişi sizin ev ekonominizi etkiliyor mu ? Şuan ki yönetim bugün kü durumu düzeltebilir mi ? şeklinde sorduk. Aldığımız cevaplar ise dış güçlerin ülkemiz üzerindeki etkileri ve ülkemiz içerisindeki üretimin olmaması ve iktidar partisinin ekonomi politikasından yanaydı.

 

Doların yükselişi hakkında ne düşünüyorsunuz?Şanlıurfalı Vatandaşlara Sorduk !


Az sayıda Şanlıurfalı vatandaş  bu sorulan soruya “ Dış güçlerin yine oyunu ”, “Türkiye’nin üzerinde kara bulutlar gezdirmek istiyorlar ”, “Hainler 15 Temmuz’da başaramadıklarını şimdi ekonomik  yolla yapmak istiyorlar ” gibi cevaplandırırken, çok sayıda vatandaş ise Ülkenin genel anlamda idaresinden kaynaklandığını belirtti.

 

Urfagaste’nin  her gün farklı soruların sorulduğu sokak röportajlarımızın yenilerini eklemeyi sürdürüyoruz. Urfagaste ekibi bu kez Topçu  Meydanında doların yükselişinden olumsuz etkilenen Şanlıurfalılara mikrofon uzattı. İşte aldığımız yanıtlar..


Doların artmasının sebebi devletimizin yönetiminde zafiyetin olmasıdır. Devletimiz ekonomik alanda bir kalkınma yapmıyor. Bu sebepten dolayı da dolar günden güne artıyor. Tabi ilerleyen zamanı düşünecek olursak doların artıp veya azalacağını bilemeyiz. Ama bir tahmin yapmak gerekirse bu gidişle dolar artmaya devam edecek 12- 15 bandını bulacaktır. Ve bu artış gerçekleşirse devletimiz açısından büyük bir kayıp yaşanmaya başlar. Bu kayıptan kastım, ekonomik alanda büyük çöküntü yaşarız. Toparlaması çok zor olan bir çöküntü olur. ‘ifadelerini kullandılar

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfalılara, Sorduk, :, Doların, Yükselişi, Sizi, Etkiliyor, Mu, ?,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı