Haber Detayı
22 Nisan 2021 - Perşembe 09:02
 
Şanlıurfalılara Sorduk : “ İnsanlar Neden Kavga Ediyor ? ”
Urfagaste ekibi sokak röportajları ile Şanlıurfa'nın ve vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor. ‘ İnsanlar Neden Kavga Ediyor ? Şanlıurfa'daki yol verme kavgaları ve arazi kavgalarının nedenleri , Ramazan ayındaki kavga artışlarının sebeplerini ’ sorduk.
GÜNDEM Haberi
Şanlıurfalılara Sorduk : “ İnsanlar Neden Kavga Ediyor ? ”

Urfagaste ekibi sokak röportajları ile Şanlıurfa'nın ve vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyor. ‘  İnsanlar Neden Kavga Ediyor ? Şanlıurfa'daki yol verme kavgaları ve arazi kavgalarının nedenleri , Ramazan ayındaki kavga artışlarının sebeplerini ’ sorduk.

 

Urfagaste ekibinden muhabirimiz Sakine Men ve Kameramanımız Meryem Gül halkın sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor.

 

GAP’ın başkenti, Peygamberler diyarı ve kültür şehri Şanlıurfamızda son günlerdeki  sık olarak yaşanan kavgalar ile anılıyor.Urfagaste mikrofonuna konuşan Şanlıurfalılar yaşanan kavgaların sebebini ekonomiye bağladı.

 

Şanlıurfalı vatandaşların bir çoğu, son günlerdeki yaşanan kavgaların sebebini ekonomi ve eğitim olarak gösterdi.

 

Urfagaste mikrofonlarına Şanlıurfa'daki kavga oranlarındaki artışları değerlendiren Şanlıurfalıların birçoğu, özellikle pandemi dolayısıyla işsizlik oranının geçen seneye göre Şanlıurfa'da daha da artış gösterdiğini ve bu artışın insanlardaki psikolojik yan etkisiyle kavgaların yaşandığını ifade etti.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şanlıurfalılara, Sorduk, :, “, İnsanlar, Neden, Kavga, Ediyor, ?, ”,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı