Haber Detayı
01 Aralık 2021 - Çarşamba 13:05
 
TDP'den İYİ Partiye Ziyaret
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak , İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.
SİYASET Haberi
TDP'den İYİ Partiye Ziyaret


Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak , İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.
 

Gerçekleşen ziyarette Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak'a  yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı ile bir araya gelen  Genel Başkan Yardımcısı  İzol ve İl Başkanı Bucak bir süre siyasal gündem ve Türkiye'nin ekonomik durumu üzerine sohbet etti.
Şanlıurfa’nın yerel sorunlarına getirilebilecek çözümler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

 


Ziyarette konuşan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Necmettin İzol : ''  Türkiye'nin ve Şanlıurfamızın durumu ile ilgili İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı ile tespitlerde bulunduk. Şanlıurfa'nın sorunlarının çözümü için de siyasi parti il başkanlarımıza ziyaretlerimiz sürecek.Şanlıurfa’nın yerel sorunlarına getirilebilecek çözümler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.Başkan Çakmaklı'ya ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederiz.El birliği ile Şanlıurfa'yı çok daha hak ettiği yerlere taşıyacağız " dedi.


İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette konuşan İl Başkanı Bucak , “Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı olarak  İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı 'yı  Genel Başkan Yardımcımız Necmettin İzol ile birlikte ziyaret ettik .Göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı sonsuz teşekkürlerimi belirtmeyi borç bilirim” değerlendirmesinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı ,Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak'a  yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TDP'den, İYİ, Partiye, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı