Haber Detayı
29 Kasım 2021 - Pazartesi 18:11
 
Türkiye Değişim Partisi , Şanlıurfa Halkına Teşekkür Etti
TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak, önceki gün TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kente gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak memnuniyetlerini dile getirerek Şanlıurfalılara teşekkür etti .
SİYASET Haberi
Türkiye Değişim Partisi , Şanlıurfa Halkına Teşekkür Etti

TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak, önceki gün TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kente gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak memnuniyetlerini dile getirerek Şanlıurfalılara teşekkür etti  .

 

TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak, önceki gün TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kente gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, bundan sonraki süreçte sürekli saha çalışmaları yapacaklarını söylediler.

 

TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün öncülüğünde gerçekleştirilen Şanlıurfa ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunan TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak, memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

Önceki gün Şanlıurfa’da Türkiye Değişim Partisi olarak vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol, ziyaretin Şanlıurfa’ya katkısı olacağını söyledi. Yapılan ziyaretlerin bazı siyasi partilerin hoşuna gitmediğini söyleyen İzol, Genel Başkan Mustafa Sarıgül ile birlikte yaptıkları ziyaretlerde vatandaşların ilgi ve alakası ile karşılaştıklarını ifade etti.   

 

TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Türkiye Değişim  Partisi’nin (TDP)  Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Şanlıurfa’daki ziyaretinden dolayı il örgütü ve bütün teşkilatlar olarak çok mutlu ve memnun olduğumuzu belirtir, bu ziyaretin  ilimize ve partimize  çok şey katacağına inanıyoruz. Gerçekten saha ziyaretlerimizde birçok şeyle karşılaştık. TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün  ilimize gerçekleştirdiği ziyaretin amacı, ildeki ekonomik yapı, ekonomide ve eğitimde ki sorunlar ,turizmin sıfır noktasında olmasından dolayı çözüm ve önerileri yerinde tespit etmektik. Türkiye Değişim Partisi tarafından yapılan ziyaretin ilimize katkısı olacağına inanıyorum. Bu tür ziyaretlerin sadece bir defaya mahsus kalmayacaktır. Bundan sonra İl Başkanı Mehmet Bucak ile sürekli sahada vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Şanlıurfalı hemşehrilerimin yaşadığı bu sıkıntılara çözüm odaklı çalışmalar yapacağız ” dedi.

 

BUCAK “ YAŞADIKLARI YOKSULLUK, FAKİRLİK VE ÇARESİZLİKLERİNİ ANLATTILAR ”


TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak , önceki gün TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kente gelişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak, vatandaşların yaşadıkları sorun ve sıkıntıları anlattıklarını vurgulayarak; “ Elbette ki Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Şanlıurfa ziyareti ve vatandaşların ilgisi  bazı siyasi organları rahatsız etti. Heyetimizle birlikte yaptığımız ziyaretlerde hem esnaf hem de vatandaşlardan büyük ilgi ve alaka gördük. Vatandaş ve esnaflarımız Genel Başkanımız Sarıgül’e sorun ve sıkıntıları söyledi. Yaşadıkları yoksulluk, fakirlik ve çaresizliklerini anlattılar. Hiçbir dönemde toplum bu kadar çaresiz ve yoksul olmamıştı. Ama çare Sarıgül ” şeklinde konuştu.

 

“ŞEHİR EKONOMİSİ ŞUANDA DARLIK VE ZORLUK İÇERİSİNDEDİR”


TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol ve TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak,kent ekonomisinin darlık içinde olduğunu ifade ederek şöyle konuştu; “TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün Şanlıurfa ziyareti halkımızın ve milletimizin sorun ve önerilerini kâle alacak bunlara çözüm üretecek bir ziyarettir. Bu kapsamda Cumartesi  günü başlayıp bugün  biten Şanlıurfa ziyaretlerinde halkımızın çok ciddi bir teveccühü oldu. Malumunuz Urfa ekonomisi çok ciddi sorun ve sıkıntılar yaşıyor. Şanlıurfa ekonomisi şuanda darlık ve zorluk içerisindedir. Türkiye Değişim Partisi olarak  bunları görmemezlikten gelemezdik. Çözüm noktasında TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül ve heyeti Şanlıurfa’da incelemelerde bulundu hemşehrilerimizle buluştu.

 

İZOL : ‘’ TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ , SAHADA OLACAK”

 

TDP Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin İzol, sürekli sahada olacaklarını belirterek; “ Vatandaşların çok ciddi anlamda bir tepki ve isyanı var. Herkesin ekonomik başta olmak üzere esnaf ziyaretlerimizde  bir çok sorun ve sıkıntıları olduğunu gördük. Yaşanan sıkıntıların çözümü noktasında geri dönüşler yapılacaktır. Bundan sonra Türkiye Değişim Partisi Şanlıurfa ailesi olarak sürekli sahada vatandaşlarla bir araya geleceğiz. Halk ile iç içe sorunlarına kulak veren halkın sıkıntılarını yerinde tespit eden, her türlü vatandaşla buluşacağız.Özlenen iktidarı halkla beraber kuracağız. Bu vesile ile halkımızın bize göstermiş olduğu ilgi, alaka ve misafirperverlikten dolayı cani gönülden teşekkür ediyorum. Sivil Toplum Kuruluşlarımızın (STK) ciddi anlamda nezaketli bir karşılamaları oldu.’’ Dedi.


TDP Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Bucak:  Ben bir siyasetçiden öte Şanlıurfalı  birisi olarak dün TDP Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’e gösterilen teveccühü, ilgi ve alakayı büyük bir gururla karşıladım. Genel Başkanımzın  ziyaretinde bizlerle birlikte eşlik eden il yönetimimize ve tüm Şanlıurfalılara teşekkürlerimi sunuyorum. İl başkanlığım ve örgütüm adına bütün halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye, Değişim, Partisi, ,, Şanlıurfa, Halkına, Teşekkür, Etti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı