Haber Detayı
03 Aralık 2021 - Cuma 11:52
 
Üç İsim Semih Yalçın’ın Masasında
MHP Haliliye İlçe Başkanı Mahmut Sayık kendi isteğiyle başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından, atanacak olan ilçe başkanı için 3 ismin adı Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın masasında.
SİYASET Haberi
Üç İsim Semih Yalçın’ın Masasında

MHP Haliliye İlçe Başkanı Mahmut Sayık  kendi isteğiyle başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından, atanacak olan ilçe başkanı için 3 ismin adı Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın masasında.

 

MHP Haliliye İlçe Başkanı Mahmut Sayık  kendi isteğiyle başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından yerine ise hangi ismin geleceği noktasında genel merkez çalışma başlattı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın önündeki isimler ise daha önce de ilçede MHP Haliliye İlçe Başkan yardımcılığı görevini yürüten Veysel Oğuz ‘un adı başta olmakla beraber,eski il kadın kolları başkanı Bilge Demirkol'un oğlu Şanlıurfa Barosuna kayıtlı Av.Fatih Demirkol , Mehmet Ali Deniz oldu.

 

Genel merkezin hangi ismi atayacağı önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

 

MHP Genel Merkezinde masada olan işte o üç isim :

 

Veysel Oğuz : Şanlıurfa’nın başarılı iş adamlarından. Teşkilat tarafından tutulan bir isim.Daha önceki yönetimde görev  yaptığı için başkanlığa yakın isim.

 

Av.Fatih Demirkol : Avukat ve aynı zamanda genç bir isim, donanımlı, teşkilat tarafından sevilen bir isim.Dedesinin ve annesinin eski il yöneticilerinden olmasından dolayı masada olan isimlerden biri.

 

Mehmet Ali Deniz : Teşkilatçılıkta tecrübeli bir isim. Ankara'da masada değerlendirmede olduğu belirtiliyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Üç, İsim, Semih, Yalçın’ın, Masasında,
Yorumlar
Haber Yazılımı